Przejdź do treści

STWÓRZMY PLAN DOTARCIA DO SERC TWOICH ODBIORCÓW

Chcesz wyklarować komunikację swojej marki, aby mocniej wspierała Twoje cele biznesowe? Budować dzięki niej bliższe relacje z odbiorcami?

A może przyda Ci się niezależne spojrzenie na treści, które publikujesz na stronie i w mediach społecznościowych?

- Umówmy się na wstępną rozmowę.

Konsultacje dla Twojej marki

Masz wrażenie, że w komunikacji Twojej marki „coś się nie klei”? Publikujesz posty na blogu i w mediach społecznościowych, ale nie widzisz odzewu? Chciałbyś wnieść do swoich treści trochę więcej życia?

Nie jesteś pewien, czy teksty na Twojej stronie działają na odwiedzających tak, jak powinny? Chcesz, aby spojrzał na nie ktoś z doświadczeniem w copywritingu?

A może po prostu stawiasz pierwsze kroki w promocji swojej marki w sieci i nie wiesz, jak zacząć?

Od ponad 10 lat zajmuję się tworzeniem angażujących treści i ich planowaniem, a robienie porządków w komunikacji marketingowej to coś, co uwielbiam.

Jak to działa?

Strategia komunikacji

GDY SZUKASZ CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ KONSULTACJE

Nieważne czy Twoja marka to międzynarodowy gigant, czy jednoosobowa firma, każdy biznes potrzebuje planu komunikacji marketingowej. Jeśli jeszcze jej nie masz albo chcesz popracować nad już istniejącą, pomogę. 

Przeanalizuję cele, jakie chce zrealizować Twoja firma. Wezmę pod lupę Twoje grupy docelowe. Przyjrzę się, jak działa konkurencja, aby wyróżnić Twoją markę. Pomogę Ci znaleźć swój własny styl komunikacji. 

Dobiorę odpowiednie środki i kanały komunikacji oraz przygotuję rekomendację działań, które pozwolą Ci tworzyć spójny, angażujący przekaz. Taki, który będzie wspierał Twoje cele biznesowe.

W razie potrzeby opracuję też przykładowe posty do mediów społecznościowych. 

A całość dostarczę Ci złożoną w dokument w formacie PDF.

Potrzebujesz planu treści dla swojej marki?

MOŻESZ MIEĆ GO JESZCZE DZISIAJ. SERIO.

W kilkadziesiąt minut stwórz nawet 100 pomysłów na posty na bloga, do mediów społecznościowych, odcinki podcastów, e-booki i inne treści dla swojej marki.

workbook_pomysły na blog_o czym pisać