Przejdź do treści

przybornik contentowy

pracuj sprytniej, a nie ciężej

Oszczędzaj czas i czerp więcej korzyści z treści, które tworzysz dla swojego biznesu

pomysły na posty - przybornik contentowy

W dzisiejszych czasach tworzenie rozmaitych treści stało się jeszcze jednym, NIEKOŃCZĄCYM SIĘ zadaniem na dłuuuugiej liście obowiązków koniecznych do tego, aby rozwijać swój biznes. 

Trzeba wymyślić, o czym tym razem napisać, stworzyć post na blog, potem na Facebook, kolejne na Instagram i jeszcze coś na Pinterest… Może przydałoby się też nagrać jakiś webinar i nagle okazuje się, że całymi dniami tworzymy treści…

A w dodatku zajmuje nam to 90% czasu, którego potem brakuje na odpowiednią promocję istniejących materiałów oraz inne ważne zadania.

Problem często wygląda tak:

Masz setki codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem biznesu, a w dodatku spędzasz długie godziny nad tworzeniem treści do jego promocji.

Tworzysz świetne treści, ale przynoszą Ci one krótkotrwałe korzyści, ponieważ nie masz systemu ich regularnego udostępniania.
Czujesz, że gdy już raz pokażesz je światu (np. w mediach społecznościowych), powinieneś zacząć szukać kolejnego tematu. A ten opublikowany post na blogu, któremu poświęciłeś wiele godzin, trafia na „zakurzony strych” Internetu.

Co więcej, wydaje Ci się, że powinieneś codziennie pokazywać się w mediach społecznościowych – bo w końcu klucz do sukcesu to regularność - więc tworzysz posty, które czasem wcale nie wspierają Twoich celów. Pochłaniają czas i nie przybliżają Cię do miejsca, w którym chcesz się znaleźć.

A po jakimś czasie, gdy masz przygotować kolejny post na blog czy do mediów społecznościowych, brakuje Ci pomysłu o czym tym razem opowiedzieć lub napisać.

Masz już dosyć uczucia ciągłego przytłoczenia obowiązkami związanymi z promowaniem swojego biznesu?

Masz wrażenie, że tworzenie treści dla Twojej marki jest nieustającym bieganiem w kołowrotku?

WEJDŹ DO ŚWIATA, W KTÓRYM MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ.

Aby Twoje treści przynosiły Ci takie wyniki, jakich szukasz, powinny być odpowiednio zaplanowane i powiązane z Twoją biznesową strategią. Myślisz już: „Ooo nieee… to brzmi jak jeszcze więcej pracy i analiza milionów cyferek w Excelu”? – Nie martw się, nie tym razem.

Rozwiązanie nie polega na tworzeniu coraz większej i większej ilości treści – w końcu jesteśmy już nimi codziennie zalewani po uszy. Rozwiązanie tkwi w tym, aby tworzyć materiały strategicznie wspierające Twoje cele i aby sprytnie je wykorzystywać w rozmaitych kanałach.

Co powiesz na to...

…żebyś mógł spędzać mniej czasu na tworzeniu treści do promowania Twojego biznesu? 

… żebyś przestał myśleć, o czym tym razem napisać, a zamiast tego miał pod ręką prosty plan działania?

…i żebyś pracował nad promocją swojego biznesu sprytniej, a nie ciężej?

 

Zyskaj czas dla siebie i czerp więcej korzyści z treści, które tworzysz.

Poznaj Przybornik Contentowy:

ten prosty, 3-częściowy system pozwoli Ci odzyskać mnóstwo czasu i tworzyć treści, które będą rzeczywiście wspierać Twój biznes.

Pomoże Ci:

 • Strategicznie tworzyć materiały do wykorzystania w różnych kanałach – które miesiącami będą przynosić Ci korzyści, bez dodatkowego wysiłku
 • Ekspresowo stworzyć plan działania, który pozwoli Ci tworzyć treści pomagające Ci realizować Twoje cele
 • Dać odpocząć swojej głowie i generować kilka pomysłów na kolejne treści na bazie zaledwie jednego z nich
 • Pracować bardziej efektywnie, aby mieć więcej czasu dla swoich klientów… albo dla siebie.

Brzmi dobrze?
Oto co znajdziesz w środku:

Trzy workbooki w formacie PDF,  które poprowadzą Cię krok po kroku przez prosty system tworzenia treści dla Twojego biznesu:

1

"Ekspresowa lista tematów dla Twojej marki"

- czyli przygotuj swój plan działania

Zapomnij o braku pomysłów na treści dla swojego biznesu. W mniej niż godzinę stworzysz plan tematów na kolejne miesiące.

2

"treści dobrze przemyślane - lista kontrolna"

- czyli twórz treści strategicznie

Arkusz, dzięki któremu upewnisz się, że Twój nowy post na blog, artykuł czy odcinek podcastu będzie pomagał Ci realizować cele Twojego biznesu.

3

"łatwe i szybkie promowanie + recykling treści"

- czyli wyciskaj ze swoich materiałów więcej korzyści, robiąc mniej

Prosty proces do przekształcania jednego większego materiału w wiele treści do różnych kanałów. Dowiesz się, jak wydłużyć efekty działania Twoich postów na blogu, odcinków podcastu lub videocastu oraz poznasz mój ulubiony system sprawnej pracy nad treściami.

strategia komunikacji - przybornik contentowy

Ale to nie wszystko...

W pakiecie czeka także:

 1. 76 szablonów pomysłów na angażujące tematy artykułów, postów blogowych, odcinków podcastów itp., które pomogą Ci, gdy naprawdę nie masz pomysłu o czym tym razem napisać lub opowiedzieć;
 2. 49 szablonów do Canvy: postów na Instagram, Facebook i Pinterest, które pomogą Ci przygotować grafiki w mgnieniu oka i budować spójny wizerunek Twojego biznesu
 3. szablon plannera treści w pliku Excel.

To nie kolejne woorkbooki, które zaczniesz wypełniać i z braku czasu zostawisz bez ukończenia. Możesz przejść przez cały system jeszcze dzisiaj.

Edytowalne pola pozwolą Ci wygodnie wypełnić i zapisać je w wersji elektronicznej. A jeśli uważasz, że nic nie zastąpi prawdziwego papieru i długopisu, możesz go wydrukować.

Przybornik contentowy pomoże Ci wprowadzić proces tworzenia treści, który będzie działał jak dobrze naoliwiona maszyna.

Koniec z postami w mediach społecznościowych, które są ładne i publikowane regularnie, ale w sumie niewiele Ci dają.

Czas na publikowanie takich postów, które będą przynosić Ci korzyści i postawienie na jakość, a nie ilość.

Koniec z zastanawianiem się, o czym tym razem napisać i ze wstawianiem postów „na zapchanie”, żeby „cokolwiek opublikować”.

Czas na zaplanowanie treści tak, aby przybliżały Cię do realizacji Twoich celów i dawały wartość Twoich odbiorcom.

Koniec ze spędzaniem całych dni na tworzeniu dziesiątek treści, które niby mają pomóc Ci promować biznes, a wysysają z Ciebie energię.

Czas na sprytne wykorzystanie dłuższych materiałów, które tworzysz, abyś nie musiał ciągle pracować nad czymś od zera.

Dla kogo jest Przybornik contentowy?

Workbooki wchodzące w skład pakietu przydadzą Ci się, jeśli:

 • prowadzisz blog, podcast czy kanał na YouTube i chcesz przyciągać odbiorców do swojej marki dzięki wartościowym, angażującym treściom;
 • chciałbyś wiedzieć, jak wycisnąć więcej korzyści z materiałów, w które wkładasz tak dużo pracy;
 • zaczynasz działania promocyjne dla swojego biznesu i potrzebujesz planu treści na blog oraz do mediów społecznościowych;
 • chciałbyś lepiej zorganizować pracę nad treściami dla swojego biznesu, żeby przestała zajmować Ci tak dużo czasu.

Kup pakiet workbooków z bonusami

za jedyne 69,00 zł

Co ja właściwie wiem na ten temat?

Nazywam się Joanna Aleksandrow i od ponad 10 lat zajmuję się copywritingiem i komunikacją marketingową dla marek globalnych, małych i wszelkich pomiędzy. Od sektora nowych technologii po branżę fitness. Od ponad 10 lat tworzę teksty i strategie działań komunikacyjnych, które pomagają rozwijać biznesy.

Wiem, jak pracochłonne bywa tworzenie treści do promowania swojej firmy – szczególnie, gdy jest to tylko jedno z dziesiątek zadań, jakie masz na swojej głowie… Sama kocham pisać rozmaite teksty dla biznesu, ale jeszcze bardziej kocham spędzać czas w świecie rzeczywistym, z rodziną i przyjaciółmi.  A ponieważ jestem fanką dobrej organizacji pracy, postanowiłam stworzyć pakiet workbooków, zawierający system, który pomaga działać sprawniej, zyskać czas dla siebie i tworzyć materiały które będą przynosić korzyści Twojemu biznesowi – a wszystko to zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”. 

Joanna Aleksandrow - copywriter Łódź

Pytania, jakie mogły Ci się nasunąć

jak napisać dobry tekst na bloga

Tak, wystawiam faktury VAT. Otrzymasz ją w osobnym mailu po zrealizowaniu zamówienia. 

Po zaksięgowaniu płatności za zamówienie otrzymasz wiadomość na podany przez Ciebie adres e-mail, w której znajdziesz link do pobrania paczki .zip. Znajdziesz w niej spakowane pliki: trzy workbooki w formacie PDF, szablon plannera w pliku Excel oraz plik z linkami do szablonów w Canvie (aby z nich korzystać, musisz założyć bezpłatne konto na canva.com).

Jeśli opłacisz zamówienie przez PayU, dostęp do Przybornika contentowego uzyskasz niemal natychmiastowo. Jeżeli wybierzesz płatność tradycyjnym przelewem, może to zająć 2-3 dni robocze. 

Ze względu na format materiałów nie przyjmuję zwrotów. 

To system, który zastosowałam w różnych branżach i dotąd zawsze się u mnie sprawdzał. Ale oczywiście każda marka jest inna – ma swoją specyfikę, indywidualne cele i sposób działania – dlatego nie ma 100% pewności, że wszyscy osiągną tak samo rewelacyjne efekty. 

Mogę Ci za to obiecać, że jeśli wypełnisz zadania z workbooków, zyskasz porządną listę tematów treści dla swojej marki, dowiesz się, jak lepiej promować swoje materiały i jak działać bardziej efektywnie, aby zyskać więcej czasu dla siebie.

Zacznij dziś oszczędzać czas i czerpać więcej korzyści z treści, które tworzysz