Przejdź do treści

Gift Shop

Cześć!

Przewiń stronę, aby zobaczyć zbiór moich przydatnych wskazówek, szablonów i zasobów, które pomogą Ci znaleźć drogę do zbudowania swojego imperium.

I wszystkie są za darmo. 🙂

Zapisz się na newsletter i pobieraj do woli. 

jak napisać tekst na stronę o mnie_copywriter Łódź

Strona „O mnie” / „O nas” / „O firmie” to jeden z najważniejszych elementów Twojej witryny. Ale bardzo często opis firmy nic o niej nie mówi. 🙁

Pobierz workbook, który pomoże Ci znaleźć swoje wyróżniki i pokaże Ci, na czym się skupić, aby napisać efektowne bio lub tekst „O nas” i zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

.
odkryj styl komunikacji marki_brand voice

Odkryj swój wyjątkowy styl komunikacji i wyróżnij swoją markę. Twórz spójne materiały, pokazuj więcej osobowości i buduj bardziej emocjonalne połączenia z odbiorcami.

Bo równie ważne, jak to, CO mówisz, jest JAK to mówisz. 

.
Jak napisać slogan_copywriter Łódź_teksty na stronę

W czasach, gdy mamy dosłownie kilka sekund, aby przyciągnąć uwagę klienta, chwytliwa nazwa firmy i piękne logo nie zawsze wystarczają. 

Aby w kilku słowach pokazać odbiorcy, że dobrze trafił, pomaga slogan.  Pobierz 50 szablonów, które pomogą Ci stworzyć takie hasło. 

.
Jak zwiększyć bazę newslettera_copywriter Łódź

Istnieje wiele sposobów na budowę listy mailingowej, ale jeden z nich jest szczególnie skuteczny. To tak zwany „content upgrade”, czyli bonusy do treści, jakie publikujesz np. na swoim blogu. Pobierz listę pomysłów na materiałuy, które pomogą C powiększyć bazę subskrybentów newlsettera.

.
Persona_szablon_teksty na stronę_Łodź

Zanim stworzysz plan działań do rozwoju swojego imperium, zaczniesz blogować i pisać posty w mediach społecznościowych, stwórz profil swojego odbiorcy. Dzięki temu będziesz wiedział o czym, jak i gdzie mówić, aby trafić do jego serca. 

audyt marki osobistej - copywriter Łódź

Każdy z nas ma swoją markę osobistą – bez względu na to, czy prowadzi własny biznes, czy jest u kogoś zatrudniony. Pytanie brzmi: czy masz kontrolę nad tym, jak się prezentujesz w sieci? Wykonanie audytu to pierwszy krok do tego, aby przejąć stery i działać bardziej strategicznie.

.