Przejdź do treści

zestaw szablonów

Pakiet powitalny i pożegnalny dla klienta

Stwórz wyjątkowe doświadczenie dla swoich klientów – od startu do zakończenia współpracy

pakiet powitalny dla klienta - szablon

W dostarczaniu usług chodzi o coś więcej niż tylko o dostarczenie wspaniałego efektu końcowego.  – Jeśli droga do jego osiągnięcia była dla klienta naznaczona znakami zapytania co do procesu, terminów itp., to nie będzie on w pełni zachwycony efektem  – nawet jeśli całość wyszła świetnie.

To, dzięki czemu Twoja marka zyskuje w oczach klientów i sprawia, że wracają po więcej, to  ZAPEWNIENIE IM FANTASTYCZNEGO I SPÓJNEGO DOŚWIADCZENIA.

Posiadając odpowiedni system i materiały możesz sprawić, że Twoi klienci poczują się dobrze „zaopiekowani” od początku do końca współpracy. To prosty sposób, aby stworzyć dla nich otoczkę luksusu, nawet w przypadku prostych usług.

W tym pomoże Ci ten zestaw

Brzmi dobrze?
Oto, co znajdziesz w środku

PAKIET POWITALNY DLA KLIENTA

  • Workbook z prostymi ćwiczeniami i przykładami tekstów, które pomogą Ci skupić się na najważniejszych elementach i wyróżnikach Twojej marki oraz przygotować magnetyzujące treści, aby po królewsku powitać Twojego nowego klienta.
  • Szablon Canva pakietu powitalnego dla klienta, który pozwoli Ci stworzyć piękny PDF, jaki z dumą będziesz prezentować nowym klientom.

PAKIET POŻEGNALNY DLA KLIENTA

  • Workbook z prostymi ćwiczeniami i przykładami tekstów, pomocnymi w tworzeniu treści, dzięki której zapadniesz klientom w pamięć i będą chcieli do Ciebie wrócić po więcej.
  • Szablon Canva pakietu pożegnalnego dla klienta, który pozwoli Ci stworzyć piękny PDF, aby zostawić po sobie dobre wrażenie. 

Komu przyda się ten zestaw?

  1. Prawnikom, fotografom, grafikom, księgowym, wirtualnym asystentkom, coachom, psychologom, dietetykom, trenerom personalnym, projektantom, ekipom remontowym, doradcom finansowym itd.
  2. Wszystkim usługodawcom, którzy:
  • czują, że ciągle dostają pytania w trakcie realizacji projektów dla klientów i chcieliby usprawnić swoją współpracę z nimi;
  • mają wrażenie, że w kółko wysyłają do klientów maile z podobnymi ustaleniami i zabiera im to mnóstwo czasu;
  • chcą stworzyć dla klientów doświadczenie pachnące poziomem premium;
  • chcieliby kończyć współpracę w lepszy sposób niż zwykłym mailem z podziękowaniem i fakturą, aby na długo pozostawić dobre wrażenie.

Start sprzedaży już wkrótce

Zapisz się na listę zainteresowanych, aby otrzymać wiadomość, gdy zestaw pojawi się w sprzedaży i zgarnąć premierowy rabat.

.