Przejdź do treści

Workbook

Stwórz stronę „MOJE USŁUGI”, która zdobędzie dla Ciebie klientów

strona o mnie_jak napisać tekst o usługach

Wkładasz serce w to, co robisz i jesteś ekspertem w swojej dziedzinie.  Twoja strona powinna to pokazywać oraz przyciągać nowych odbiorców i zamówienia. 

Mnóstwo stron o usługach jest jednak do siebie podobnych. Są pełne ogólników i nie pokazują wyjątkowości marki, a klienci obojętnie przelatują po nich wzrokiem. 

„Wysoka jakość usług”, „krótkie terminy realizacji”, „doświadczony zespół”… Twój czytelnik przewraca oczami, gdy widzi to na piętnastej z rzędu stronie.

Potrzebujesz czegoś innego – strony, która sprawi, że Twój potencjalny klient powie:

„To brzmi super – tego szukałem!”

„Moje usługi” „Pracuj ze mną”, „Czym się zajmuję”, „Co mogę dla Ciebie zrobić”  – nieważne, jak nazwiesz tę stronę, ale to JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH W CAŁEJ TWOJEJ WITRYNIE

To miejsce, w którym potencjalny klient decyduje, czy wziąć do ręki telefon i się z Tobą skontaktować, czy szukać kolejnych ofert.

To miejsce, w którym pokazujesz swoim potencjalnym klientom, że ich rozumiesz, że możesz usunąć ich problemy i pomóc im przejść z sytuacji, w której są obecnie do sytuacji, w której CHCĄ SIĘ ZNALEŹĆ. 

W skrócie: że warto z Tobą pracować.

I DLATEGO NIE MOŻESZ SOBIE POZWOLIĆ NA TO, ABY TA STRONA BYŁA KIEPSKA.

Ale łatwiej powiedzieć niż zrobić...

Być może nie wiesz, na czym dokładnie się skupić albo jak „poukładać” tekst o swojej ofercie…

Wiesz, że byłbyś w stanie sam go przygotować, gdyby tylko ktoś dał Ci kilka wskazówek – pokazał jakiś szablon i podpowiedział, jakimi słowami przekonać do siebie nowych klientów.

CZUJESZ, ŻE PRZYDA CI SIĘ TROCHĘ POMOCY, ABY TO ROZGRYŹĆ.

Jeśli chcesz:

aby Twoja strona przyciągała więcej zamówień

aby tekst o Twoich usługach przykuwał uwagę już od pierwszego akapitu

wyróżnić swoją ofertę na tle dziesiątek podobnych firm

dowiedzieć się, jak trafić w pragnienia i oczekiwania klientów

to ten workbook jest właśnie dla Ciebie.

strona moje usługi_jak napisać tekst na stronę

Co znajdziesz w środku?

Workbook „Strona MOJE USŁUGI, która przyciąga zamówienia” to PDF do wypełnienia w wersji elektronicznej lub wydrukowania, z którego dowiesz się, jak znaleźć wyróżniki Twojej oferty i odkryć potrzeby Twojego odbiorcy, a następnie jak napisać tekst o usługach, który otworzy serca i portfele klientów. 

Na 43 stronach czekają na Ciebie:

  • PYTANIA I ZADANIA, które pomogą Ci stworzyć najważniejsze argumenty przemawiające do Twoich potencjalnych klientów;
  • SZTUCZKI STOSOWANE PRZEZ PROFESJONALNYCH COPYWRITERÓW, które pomogą Ci lepiej pisać;
  • SZABLON TEKSTU, dzięki któremu poznasz wszystkie elementy, jakie powinna zawierać skuteczna strona „Moje usługi”;
  • 30 SZABLONÓW NAGŁÓWKÓW, abyś stworzył hasło, które natychmiastowo przykuje uwagę potencjalnych klientów;
  • 3 PRZYKŁADOWE TREŚCI NA STRONĘ „MOJE USŁUGI”, wraz z komentarzami, które pomogą Ci  jeszcze lepiej zrozumieć, jak stworzyć dobrze konwertujące teksty oraz zapewnią Ci zastrzyk inspiracji.

Dla kogo jest ten workbook?

Dla księgowych, prawników, psychologów, grafików, fotografów oraz wszystkich innych osób, które świadczą jakieś usługi i czują, że są w stanie samodzielnie przygotować treści na swoją stronę, jeśli ktoś zapewni im kilka podpowiedzi.

NIE BĘDZIE ON JEDNAK NAJLEPSZYM WYBOREM DLA CIEBIE, JEŚLI:

czujesz, że pisanie to zupełnie „nie Twoja bajka”;

potrzebujesz stworzyć opis swojej firmy i jej historii, a nie swojej oferty;

sprzedajesz produkty, a nie usługi. 

Co powiedzieli o nim inni?

Dzięki workbook’owi „Strona MOJE USŁUGI, która przyciągnie zamówienia” udało mi się w końcu stworzyć teksty o oferowanych przeze mnie usługach i niedługo moja strona przejdzie metamorfozę. 🙂 Dzięki pytaniom i ćwiczeniom ustaliłam w końcu kim jest mój odbiorca, jakie ma problemy i jak mogę mu pomóc. Dzięki zawartym przykładom było to zadanie o wiele prostsze do wykonania! Opisanie świadczonych usług wcale nie jest łatwe, ponieważ zazwyczaj wcale nie koncentrujemy się na korzyściach, jakie ktoś z nich odniesie, a na suchym przedstawieniu informacji. Workbook pokazał mi, że warto się wyróżnić i pokazać wartość swoich usług. Dziękuję. 🙂
Ewelina Koprowska
Kancelaria Adwokacka Ewelina Koprowska

Kup workbook

za jedyne 55,00 zł

Poznajmy się!

Nazywam się Joanna Aleksandrow i od ponad 10 lat zajmuję się copywritingiem i komunikacją marketingową dla marek globalnych, małych i wszelkich pomiędzy. Od sektora nowych technologii po branżę fitness. 

Tworzę treści, które dodają życia markom i pomagają rozwijać biznesy – od tekstów sprzedażowych na strony internetowe, po zwiększające rozgłos informacje prasowe i ciekawe artykuły. Tłumaczę złożone koncepcje na prosty język, którym posługują się Twoi klienci oraz opowiadam historie o marce, które mogą ich oczarować. I właśnie to chcę Ci pokazać w workbooku, który pomoże Ci stworzyć kluczową stronę w Twoim biznesie – tę o Twoich usługach.

Joanna Aleksandrow - copywriter Łódź

Pytania, jakie mogły Ci się nasunąć

tekst na stronę moje usługi

Tak, wystawiam faktury VAT. Otrzymasz ją w osobnym mailu po zrealizowaniu zamówienia. 

Po zaksięgowaniu płatności za zamówienie otrzymasz wiadomość na podany przez Ciebie adres e-mail, w której znajdziesz link do pobrania plików. 

Jeśli opłacisz zamówienie przez PayU, dostęp do workbooka uzyskasz niemal natychmiastowo. Jeżeli wybierzesz płatność tradycyjnym przelewem, może to zająć 2-3 dni robocze. 

Ze względu na format materiałów nie przyjmuję zwrotów. 

Workbook zawiera pytania i ćwiczenia, które pomogą Ci ustalić argumenty, dzięki jakim trafisz do serc swoich potencjalnych klientów. Nie jest to jednak gotowy tekst na stronę „Moje usługi”, w którym wystarczy uzupełnić luki. Dlaczego? Ponieważ nie ma jednego idealnego szablonu i każda branża oraz marka jest inna – ma swoją specyfikę, indywidualne cele i sposób działania. 

Mogę Ci za to zagwarantować, że jeśli poświęcisz czas i uwagę na wypełnienie zadań w workbooku, o wiele łatwiej będzie Ci trafić w pragnienia swoich potencjalnych klientów oraz zdobędziesz dostęp do technik, które stosują profesjonalni copywriterzy.

Stwórz stronę „Moje usługi”, która olśni klientów